Logo
   
 
Hledej:
Aktuality
20.9.2022
Aimtek zlepšuje řízení projektů.

Skupina projektových vedoucích a konzultantů z Aimtec a.s. absolvovala kurz Projektového řízení v rámci systému rozvoje znalosti. více>>

25.6.2022
Asseco piluje obchod.

Pro skupinu obchodníků ze společnosti Asseco Solutions a.s. jsme realizovali kurz zaměřený za zvýšení efektivity prodeje. více>>

31.3.2022
KODYS piluje obchod.

Společný tým z českého a slovenského KODYSu prošel kurzem Prodej IT řešení, který zároveň plnil roli team buildingu. více>>

Odkazy
Testování soft-skills znalostí
Wiseman je tvůrce testů pro většinu oblastí soft-skills znalostí zaměstnanců IT firem. Porovnejte se s více než 3.000 lidmi z IT. více>>

Víte, že?
Sestavením
individuálně orientovaného vzdělávacího plánu pro vaše zaměstnance můžete snížit náklady na vzdělávání a zvýšit spokojenost zaměstnanců? více>>

 
Zprávy

15.10.2013 společnost Wiseman, s.r.o. zvítězila ve výběrovém řízení na školící služby pro VERA, spol. s r.o.

Předmětem dodávky jsou školící služby v oblasti, obchodu, managementu a lektorských dovedností. Cílem společnosti VERA je dále upevňovat své postavení vedoucího dodavatele na svém cílovém trhu prostřednictvím rozvoje jednotlivých pracovníků.

 

Společnost VERA se zabývá tvorbou, prodejem a údržbou software pro instituce veřejné správy a realizací komplexních řešení informačních systémů pro veřejnou správu. Za dobu svého působení na českém trhu si firma realizací informačního systému R@dnice VERA ® a svojí komplexní nabídkou doprovodných služeb vybudovala přední postavení ve svém oboru v České republice.

 

 

10.9.2013 U&SLUNO a.s. upevňuje pozici leadera v segmentu logistických a distribučních řešení školením svých lidí.

Přestože společnost U&SLUNO a.s. zaznamenává vysokou poptávku po svých službách, intenzivně školí své pracovníky v realizaci. Jedná se zejména o školení v oblasti aktivní komunikace se zákazníkem, pokročilé prezentační dovednosti lektorské dovednosti.

 

U&SLUNO a.s  se specializuje na optimalizace manažerských a řídících postupů, centrálních a obchodních procesů a logistických a distribučních operací. Zaměřujeme se na zvyšování výkonnosti a efektivní využívání IT technologií v těchto oblastech a zároveň hledáme cesty vedoucí ke snížení nákladů na jejich provoz.

 

  

25.7.2013 Proběhlo dvoudenní specializované školení „Postupy řízení obchodního týmu“ určené pro obchodní ředitele IT firem.

Kurz, obsazený plným počtem účastníků, patří do skupiny specializovaných kurzů, určených pro vedoucí pracovníky jednotlivých klíčových částí IT firmy. Svým obsahem je tento kurz, který je výrazně koncipován jako diskuze mezi účastníky, jediný svého druhu na trhu v ČR a SR.

 

Kurzy zabývající se přenosem znalostí o organizaci, nastavení a postupech řízení určité části firmy jsou vlajkovou lodí Wiseman, s.r.o. Součástí kurzu jsou také praktické poklady, které účastník může přenést okamžitě do praxe.

 

Součástí takovýchto náročných kurzů je i společenský večer. Tentokrát proběhl v prostředí soukromého Moravského vinného sklípku. Lidé, kteří proti sobě častokrát stojí v nelítostném boji o zakázku, tak mají možnost neformálně navázat kontakt a sdílet zkušenosti s prací se svými obchodníky.

 

14.6.2013 KODYS rozvíjí soft-skills dovednosti zaměstnanců

Série kurzů se zaměřila především na pokročilé techniky komunikace se zákazníkem, lepší zpracování analýz a celkové mapování zákaznických potřeb. Cílem projektu bylo dále upevnit postavení společnosti KODYS jako přední firmy ve svém oboru.

KODYS je přední firmou působící na trhu automatické identifikace (systémy s využitím čárového kódu a RFID). Jako systémový integrátor KODYS dodává komplexní řešení zahrnující vývoj a dodávku software, hardware, implementaci bezdrátové sítě, konzultaci, servisní služby i dodávky etiket či karet. Vice na www.kodys.cz a www.kodys.sk

 

 

10.5.2013 IPESOFT ladí pokročilé techniky jednání a vyjednávání

Zákazníci kladou na dodavatelské firmy stále více nároků a jsou na jednání stále lépe připravení. IPESOFT proto skupinku klíčových lidí na projektech trénoval na pokročilé techniky jednání a vyjednávání.

Cílem kurzu bylo lépe prosazovat vhodná řešení u zákazníků a umět je obhajovat tak, aby byl zákazník s výslednou dohodou spokojen. 

IPESOFT spol. s r. o. je jedným z popredných dodávateľov komplexných IT riešení pre energetiku a priemyselné podniky. Riešenia na báze technológie D2000® prinášajú riadiacim pracovníkom na všetkých úrovniach riadenia výkonný nástroj na podporu rozhodovania. Více na: www.ipesoft.sk

 

 

3.4.2103 CGI (dříve Logica) proškolila skupinu konzultantů a projektových manažerů v oblasti pokročilé komunikace se zákazníky.

Cílem firemního školení bylo zdokonalit úroveň poskytované péče zákazníkům, u kterých firma poskytuje dlouhodobé projekty. Jedná se zejména o projekty s komunikací v anglické jazyce.

Součástí školení byl blok na procvičení kritických situací právě v anglickém jazyce.

Společnost CGI prostřednictvím 69 000 odborníků ve 40 zemích nabízí svým klientům v Jižní a Severní Americe, Evropě, Asii a Tichomoří větší zastoupení, servisní možnosti a odbornost. Více na: http://www.logica.cz/

 

4.2.2013 Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r. o. se zaměřila na obchodní dovednosti svých zaměstnanců.

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r. o.  připravila ve spolupráci se společností Wiseman, s.r.o. pro vybrané skupiny zaměstanců školení pokročilých prodejních dovedností. Školení proběhlo ve třech bězích a jeho cílem bylo zvýšit úspěšnosti při prodeji pokročilých řešení. Aby čas školení byl využit co nejefektivněji, měl každý účastník možnost vybrat si konkrétní produkt, na který se ve školení zaměří a aktivně s ním pracoval. Stejně tak si mohli účastníci vybrat i typ zákazníka, kterému budou prodávat. Zvýšil se tím praktický přínos pro každého účastníka.

Konica Minolta nabízí v České republice vlastní, perfektně vyškolený tým servisních techniků, který pokrývá celou ČR a rychle a spolehlivě reaguje na náročné požadavky našich zákazníků. V roce 2005 byla společnost díky kvalitě zákaznických služeb vyhlášena nejlepším zastoupením v evropském regionu. Na českém trhu je jednička v prodeji černobílých a barevných multifunkčních zařízení formátu A3. Více na: www.konicaminolta.cz

 

10.1.12013 Společnost DNS, a.s. se zaměřila na správu portfolia svých partnerů.

Wiseman, s.r.o., pořádala pro společnost DNS, a.s. firemní kurz Partner Account management. Intenzivní dvoudenní kurz byl zaměřen na dvě klíčové oblasti pro rozvoj distribučního řetězce, na efektivní správu portfolia partnerů a na řízené aktivní rozšiřování portfolia partnerů. Kurz se zabýval jak technikami dílčí práce s jedním obchodním partnerem, tak správou distribučního kanálu jako celku.

Společnost DNS je nejvýznamnějším distributorem s přidanou hodnotou IT technologií a projektů, působícím na českém trhu. Od svého založení v roce 1997 působí DNS jako prostředník mezi výrobci technologií a sítí autorizovaných obchodních partnerů (resellerů), kteří dodávají IT řešení koncovému zákazníkovi. Více na: www.dns.cz

 

7.2.2013 ACREA CR, spol. s r.o. pokračuje ve vzdělávání.

ACREA CR, spol. s r.o. pokračuje ve vzdělávacím projektu ve spolupráci se společností Wiseman, s.r.o. Začátkem ledna proběhlo školení Komunikační dovednosti pro IT support a lektory. Tito odborně velmi dobře znalí lidé často sami sobě komplikují práci díky nedostatkům v komunikaci. Cílem kurzu bylo zásadně zlepšit komunikaci mezi realizační částí firmy a zákazníkem. Dovednost komunikovat rozhoduje o úrovni dlouhodobých vztahů a tím o příjmech společnosti.

Společnost ACREA CR, spol. s r.o. je partnerem společnosti IBM pro distribuci softwaru IBM SPSS v České a Slovenské republice a poskytovatelem analytických, statistických a data miningových služeb v České a Slovenské republice. Software IBM SPSS se stal součástí portfolia produktů IBM v roce 2009 prostřednictvím akvizice společnosti SPSS Inc., která se tak stala součástí mezinárodní sítě IBM.

8. srpna 2011 došlo k přejmenování SPSS CR na společnost ACREA CR.

ACREA CR byla založena v roce 1998 a nabízí široké portfolio řešení zaměřených na sběr dat, statistické analýzy, data mining, prezentaci a deployment výsledků. Dlouholeté zkušenosti v oblasti statistiky a analýzy dat jsou předávány v Centru výuky ACREA CR, kde mají uživatelé možnost seznámit se jak se softwarem IBM SPSS, tak prohloubit znalosti práce s daty. Více na: www.acrea.cz

 

 

 

·         Zprávy 2013

·         Zprávy 2012

·         Zprávy 2011

·         Zprávy 2010

·         Zprávy 2009

·         Zprávy 2008

·         Zprávy 2007

·         Zprávy - starší

 Přihláška na kurzy
Pro přihlášení na
veřejné kurzy zde naleznete více>>

Aktuálně otevřené kurzy
Termíny aktuálně otevřených kurzů
více>>

9.10.2022
Time management v IT prostředí

Místo konání: Praha
Zahlcují Vás pracovní úkoly nad Vaši časovou možnost? Kurz Vám pomůže dosáh-
nout efektivního využití Vaše-
ho času v dynamickém pros-
tředí IT společností.
více>>

17.-19.10.2022
Prodej IT řešení - Trust IT Selling

Místo konání:jižní Morava
Být úspěšný v IT obchodě znamená zvládnout řízené budovaní vztahů a vyvolání zájmu o naše řešení. Ti nejlepší používají „Trust IT Selling“.
více>>

10. a 11.11.2022
Presales prezentace IT řešení

Místo konání: jižní Morava
Dvoudenní kurz se zaměřuje na postupy návrhu a realizace špičkové presales prezentace.
více>>


Katalogy ke stažení více>>